چگونه می توان از چرخ دوچرخه لوستر ساخت؟؟؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۰ دیدگاه
اگر یک دوچرخه قدیمی اطراف خانه دارید، اگر عاشق دوچرخه هستید و به دنبال یک دکور جدید برای سقف اتاق تان می گردید، می توانید از دوچرخه قدیمی تان لوستر بسازید.

چگونه گیره مو را تزیین کنیم؟؟؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۰ دیدگاه
به دنبال گیره‌ مو نگین‌داری هستید که هیچ هزینه‌ای برایتان نداشته باشد؟ بجای اینکه پولتان را صرف خرید گیره مو‌های آماده و گرانقیمت بکنید،‌ خودتان با استفاده از نگین و چسب صنعتی دست به کار ساختن گیره‌ی خودتان شوید.

چگونه با زنجیر یک دستبندِ تزئین شده بسازیم؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۱ دیدگاه
از تمام شدنِ تابستان ناراحتید؟ من هم ناراحتم اما با این دستبندهای دوستیِ تزئین شده با زنجیر رویای تابستان را زنده نگه می‌دارم. شیوه‌ی ساختن این دستبندها بسیار آسان است و روزهای آفتابی‌تر و شادتر را تضمین می‌کنند!

چگونه پیشگویی کنیم؟ (کف دست بینی)

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۵ دیدگاه
خواندن کف دست به عنوان کف بینی یا پیشگویی آینده شناخته شده است که در سراسر دنیا انجام می شود. کف بینی ریشه در طالع بینی هندی و پیشگویی روما دارد. هدف از انجام این کار ارزیابی شخصیت و آینده فرد به وسیله مطالعه و بررسی کف دست افراد است. خواه شما یک کف بین پر شور و علاقه باشید یا تنها به دنبال راهی...

چگونه محلول حباب درست کنیم؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۳ دیدگاه
فوت کردن حباب ها یکی از تفریحات ساده و لذت بخش است. بهترین نکته درباره ی بازی کردن با حباب ها این است که مجبور نیستید برای درست کردن آن ها محلول خاصی بخرید. می توانید به راحتی محلول خودتان را به هر مقداری که می خواهید، تهیه کنید. به همین دلیل می توانید هر چقدر که دوست داشته باشید، حباب درست کنید.

چگونه میتوانیم روی سطحی که روغن جلا خورده نقاشی بکشیم؟؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۰ دیدگاه
آموزش نقاشی بر روی سطحی که روغن جلا خورد...

چه کنیم تا خوش عکس بشیم؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۱ دیدگاه
چگونه می توانیم عکس های زیبا و فوق العاده ب...

چگونه پس از حاملگی وزن کم کنیم؟..؟..

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۰ دیدگاه
حاملگی به شدت بدن شما را دچار تغییرات می‌کند. ممکن است تعجب کنید که چطور حتی پس از اینکه فرزندتان متولد شده کماکان مانند یک زن باردار بنظر می‌رسید! بدنتان از ریخت افتاده و ممکن است باعث ناراحتی شما شده باشد. اما بخاطر داشته باشید که در این باره نباید عجله کنید.

چگونه از خونریزی بینی جلوگیری کنیم؟...

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۰ دیدگاه
خونریزی بینی می تواند بعد از آسیب دیدن بینی، تحریک یا فین کردن زیاد یا زمانی که هوا در محیط بسیار خشک می باشد، اتفاق بیفتد. بعضی ها خونریزی بیشتری نسبت به دیگران دارند که این امر بسیار رایج و به ندرت تهدید آمیز است. اگرچه این امر می تواند آنها را دچار زحمت کند و خجالت آور باشد. ادامه مطلب را دنب...

چه کنیم تا عضلاتمان نگیرد؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۰ دیدگاه
آیا تابحال یک گرفتگی سخت عضلانی باعث شده است تا در حین دویدن از حرکت باز بایستید؟ اشخاص بسیاری در طول تمرین گرفتگی عضلات را تجربه کرده‌اند، این حالتی آزار دهنده است. در این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت که چه چیز باعث گرفتگی عضلات شده و چگونه می‌توانیم با آن مقابله ن...

چگونه وزنمان را زیاد کنیم؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۰ دیدگاه
خواه بخاطر دلیل ورزشی و خواه دلایل شخصی، بدست آوردن چند کیلو وزن اضافه آنچنان که بنظر می‌رسد آسان نیست! برای خیلی از آدم‌ها، افزایش وزن به اندازه‌ی کم کردن وزن دشوار است. معمولاً تغییراتی در برنامه‌ی غذایی می‌تواند به شما کمک کند تا به وزنتان بیفزایید. اما برای اینکه وزن ماندگاری بدست آورید، این...

چه بخوریم تا چربی هایمان آب شود؟

نوشته شده توسط:ماهان یاس | ۰ دیدگاه
ترموجنسیس، فرآیند تولید گرما در بدن است و می‌تواند سوخت و سازتان را افزایش داده و باعث سوختن کالری بیشتر شود. بهترین روش برای افزایش دمای داخلی بدن، ورزش کردن است، ولی با رژیم غذایی مناسب هم می‌توان این کار را انجام داد.